Sterlingsilver med labradorit och tre opaler. Stämplad KBS, Kay Bojesen Sölvsmedie, Rungsted. Jugend, ca 1910-tal. Längd ca 7,5 cm, bredd ca 5 cm. Smärre repor och märken.
Proveniens: Samlarhem, Helsingborg
6 000 SEK | 2022-09-05 18:05 |
5 500 SEK | 2022-08-31 17:37 |
4 800 SEK | 2022-08-18 13:39 |
2 600 SEK | 2022-08-26 12:38 |
2 200 SEK | 2022-08-25 21:11 |
300 SEK | Startpris |