10. PARFYMFLAKONGER, SJU ST

Glas, två med mässingsmontering och paste. 1900-tal. Höjd 8-12,5 cm. Smärre naggar.

Varunr 236834

6 September 2022 18:03

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 400 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Utrop 800 SEK

400 SEK2022-09-06 17:58
350 SEK2022-09-06 17:19
300 SEK2022-08-31 15:00
300 SEK Startpris

Onlineauktion 6 Sept. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!