Gjutmassa. Etikettmärkt E&L Lindquist konstindustri, Norrköping. 1930/40-tal. Höjd ca 40 cm. Mindre färgbortfall, krackeleringar och slitage.
Proveniens: Samlarhem, Helsingborg
1 800 SEK | 2022-09-06 09:00 |
1 700 SEK | 2022-09-06 14:30 |
1 100 SEK | 2022-09-05 03:52 |
700 SEK | 2022-08-31 18:45 |
500 SEK | 2022-08-23 15:03 |
300 SEK | Startpris |