12. SKYLTDOCKA, BYST

Gjutmassa. Etikettmärkt E&L Lindquist konstindustri, Norrköping. 1930/40-tal. Höjd ca 40 cm. Mindre färgbortfall, krackeleringar och slitage.
Proveniens: Samlarhem, Helsingborg

Varunr 236007

6 September 2022 18:04

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 1 800 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 1200 SEK

1 800 SEK2022-09-06 09:00
1 700 SEK2022-09-06 14:30
1 100 SEK2022-09-05 03:52
700 SEK2022-08-31 18:45
500 SEK2022-08-23 15:03
300 SEK Startpris

Onlineauktion 6 Sept. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!