Nåldyna i Kolmårdsmarmor med samling hattnålar av metall, strasstenar, bakelit mm. Bruksslitage och mindre skador kan förekomma.
Proveniens: Samlarhem, Helsingborg
2 800 SEK | 2022-09-06 17:48 |
2 600 SEK | 2022-09-06 17:47 |
2 200 SEK | 2022-09-06 17:40 |
1 900 SEK | 2022-09-06 17:45 |
1 700 SEK | 2022-09-06 17:38 |
1 000 SEK | 2022-08-31 18:46 |
800 SEK | 2022-08-28 22:46 |
450 SEK | 2022-08-28 18:39 |
350 SEK | 2022-08-24 14:30 |
300 SEK | Startpris |