Glas och förgylld metall. Omkring år 1900. Höjd 8 och 10 cm. Repor, märken.
1 100 SEK | 2022-09-06 17:56 |
1 000 SEK | 2022-09-06 17:44 |
900 SEK | 2022-09-06 16:28 |
500 SEK | 2022-09-06 12:17 |
400 SEK | 2022-08-31 15:02 |
350 SEK | 2022-08-27 11:57 |
300 SEK | 2022-08-25 19:08 |
300 SEK | Startpris |