Glas med bemålad och förgylld metall. 18/1900-tal. Höjd 9,5-20 cm. Smärre skador och slitage, alla ej kompletta.
700 SEK | 2022-09-06 17:57 |
600 SEK | 2022-09-06 16:56 |
500 SEK | 2022-09-06 16:25 |
450 SEK | 2022-09-02 11:47 |
300 SEK | 2022-08-31 15:03 |
300 SEK | Startpris |