21. DOSOR, FEM ST OCH PAFYMFLAKONG

Glas, sten och metall. 18/1900-tal. Bredd 5-9 cm. Repor, märken.

Varunr 236846

6 September 2022 18:07

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 1 200 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

Utrop 1000 SEK

1 200 SEK2022-09-06 17:15
1 200 SEK2022-09-06 17:55
700 SEK2022-09-05 16:39
600 SEK2022-09-03 15:23
600 SEK2022-09-03 23:06
300 SEK Startpris

Onlineauktion 6 Sept. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!