Stål och porslin. Motiv av ängel med en montering i stickat stål. 1800-talets mitt eller andra hälft. 5,5x4,5 cm. Smärre repor, möjligen saknas några dekorelement, nålen med lagning.
Proveniens: Samlarhem, Helsingborg
1 500 SEK | 2022-09-06 17:56 |
1 400 SEK | 2022-08-23 15:03 |
1 400 SEK | 2022-09-06 17:25 |
1 200 SEK | 2022-08-30 14:32 |
300 SEK | Startpris |