22. BROSCH, 1800-TAL

Stål och porslin. Motiv av ängel med en montering i stickat stål. 1800-talets mitt eller andra hälft. 5,5x4,5 cm. Smärre repor, möjligen saknas några dekorelement, nålen med lagning.
Proveniens: Samlarhem, Helsingborg

Varunr 236010

6 September 2022 18:07

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 1 500 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

Utrop 2000 SEK

1 500 SEK2022-09-06 17:56
1 400 SEK2022-08-23 15:03
1 400 SEK2022-09-06 17:25
1 200 SEK2022-08-30 14:32
300 SEK Startpris

Onlineauktion 6 Sept. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!