Mestadels silver, bärnsten m.fl. stenar. Bland annat ring Annika Bertilsdotter. Storlek 15,25-19,25 mm. Mindre synligt slitage.
Proveniens: Samlarhem, Helsingborg
1 100 SEK | 2022-09-06 17:47 |
1 000 SEK | 2022-09-06 17:39 |
900 SEK | 2022-09-06 17:16 |
800 SEK | 2022-09-02 18:57 |
700 SEK | 2022-08-24 15:02 |
500 SEK | 2022-08-24 06:38 |
300 SEK | Startpris |