Silver, en brosch i metall. S.k. "French jet", glas. Collier, CA Hedblom, Stockholm 1891 och en brosch I Sundström, Stockholm 1925. En brosch ostämplad. Längd ca 48 cm. En brosch med nagg och sprickor.
Proveniens: Samlarhem, Helsingborg
1 500 SEK | 2022-09-06 18:02 |
1 400 SEK | 2022-08-23 15:03 |
500 SEK | 2022-08-31 15:05 |
300 SEK | Startpris |