Förgylld metall med snidade lavastenar. Italien, 1800-tal. Bredd ca 3 cm. Innermått ca 17,5 cm. Slitage, flera stenar med avslag.
Proveniens: Samlarhem, Helsingborg
4 600 SEK | 2022-09-06 18:13 |
4 400 SEK | 2022-09-06 18:13 |
2 000 SEK | 2022-08-23 15:03 |
1 300 SEK | 2022-08-31 19:30 |
1 000 SEK | 2022-08-24 20:34 |
300 SEK | Startpris |