Överfångsglas i vitt och koboltfärgat glas, en med pump. Höjd 11-16. En med smärre nagg, gummituta torkad.
Proveniens: Samlarhem, Helsingborg
500 SEK | 2022-09-06 17:55 |
450 SEK | 2022-09-06 17:22 |
400 SEK | 2022-09-06 17:09 |
300 SEK | 2022-08-24 14:34 |
300 SEK | Startpris |