Överfångsglas i turkosblått, silvermontering stämplad WSM, William Stringer Mills, London 1885. Etui, sannolikt original. Längd ca 10,5 cm. Etuiet med åldersrelaterat slitage, proppen med obetydligt slitage.
4 600 SEK | 2022-08-23 15:31 |
4 400 SEK | 2022-09-04 00:48 |
2 000 SEK | 2022-08-24 14:03 |
300 SEK | Startpris |