31. PARFYMFLAKONG, THOMAS WEBB, TILLSKRIVEN

Överfångsglas i turkosblått, silvermontering stämplad WSM, William Stringer Mills, London 1885. Etui, sannolikt original. Längd ca 10,5 cm. Etuiet med åldersrelaterat slitage, proppen med obetydligt slitage.

Varunr 234172

6 September 2022 18:10

Utrop 12000 SEK

4 600 SEK2022-08-23 15:31
4 400 SEK2022-09-04 00:48
2 000 SEK2022-08-24 14:03
300 SEK Startpris

Onlineauktion 6 Sept. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!