34. GIRARD-PERREGAUX, ARMBANDSUR

Herrklocka Girard-Perregaux Automatic, Traveller 7000, caliber 2250-717, boett ca 38 mm i stål. Synligt slitage med mindre repor och märken, boettring blekt. Träetui medföljer (visst slitage på etuiet). Går vid inskrivningstillfället, men Skånes Auktionsverk lämnar ingen funktionsgaranti.

Varunr 234561

6 September 2022 18:11

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK 7 500 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Utrop 8000 SEK

7 500 SEK2022-09-05 18:17
7 000 SEK2022-09-06 17:26
5 500 SEK2022-08-23 15:31
5 500 SEK2022-08-31 16:02
1 500 SEK2022-08-24 16:49
300 SEK Startpris

Onlineauktion 6 Sept. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!