Herrklocka Girard-Perregaux Automatic, Traveller 7000, caliber 2250-717, boett ca 38 mm i stål. Synligt slitage med mindre repor och märken, boettring blekt. Träetui medföljer (visst slitage på etuiet). Går vid inskrivningstillfället, men Skånes Auktionsverk lämnar ingen funktionsgaranti.
7 500 SEK | 2022-09-05 18:17 |
7 000 SEK | 2022-09-06 17:26 |
5 500 SEK | 2022-08-23 15:31 |
5 500 SEK | 2022-08-31 16:02 |
1 500 SEK | 2022-08-24 16:49 |
300 SEK | Startpris |