Metall med granater. 1800-tal och tidigt 1900-tal. Diameter ca 4-5 cm. Någon enstaka sten saknas, en limmad.
Proveniens: Samlarhem, Helsingborg
900 SEK | 2022-09-06 17:28 |
800 SEK | 2022-08-24 15:06 |
800 SEK | 2022-09-06 17:07 |
600 SEK | 2022-08-31 15:06 |
350 SEK | 2022-08-24 06:08 |
300 SEK | Startpris |