Metall med fasetterade granater. Halsband med löstagbart hänge/brosch med gömma. 1800-talets slut eller 1900-talets början. Längd ca 40 cm. Förstärkningar/lagningar, några stenar med nagg.
Proveniens: Samlarhem, Helsingborg
1 500 SEK | 2022-09-06 17:38 |
1 400 SEK | 2022-09-06 17:28 |
1 300 SEK | 2022-09-06 17:07 |
1 200 SEK | 2022-09-01 20:36 |
800 SEK | 2022-08-31 15:07 |
600 SEK | 2022-08-23 15:31 |
350 SEK | 2022-08-24 06:09 |
300 SEK | Startpris |