4. PARFYMFLAKONGER, TRE ST

Glas med silverdekor. En flakong i klarglas, stämplad sterling. Två flakonger i glas eller porslin med emaljerad dekor och dekor troligen i silver. Höjd 6-7,5 cm. En propp med avslag, en propp sitter fast, avlagringar.
Proveniens: Samlarhem, Helsingborg

Varunr 236000

6 September 2022 18:01

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 1 000 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

Utrop 800 SEK

1 000 SEK2022-09-06 17:58
900 SEK2022-09-06 17:22
800 SEK2022-09-06 11:22
700 SEK2022-09-06 11:54
500 SEK2022-09-04 13:06
400 SEK2022-09-02 12:27
300 SEK2022-08-24 17:45
300 SEK Startpris

Onlineauktion 6 Sept. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!