Glas med silverdekor. En flakong i klarglas, stämplad sterling. Två flakonger i glas eller porslin med emaljerad dekor och dekor troligen i silver. Höjd 6-7,5 cm. En propp med avslag, en propp sitter fast, avlagringar.
Proveniens: Samlarhem, Helsingborg
1 000 SEK | 2022-09-06 17:58 |
900 SEK | 2022-09-06 17:22 |
800 SEK | 2022-09-06 11:22 |
700 SEK | 2022-09-06 11:54 |
500 SEK | 2022-09-04 13:06 |
400 SEK | 2022-09-02 12:27 |
300 SEK | 2022-08-24 17:45 |
300 SEK | Startpris |