Förgyllt silver med korall. 1900-talets första hälft. Skruvfästen. Längd ca 4,5 cm.
Proveniens: Samlarhem, Helsingborg
1 100 SEK | 2022-09-06 18:10 |
1 000 SEK | 2022-09-06 18:10 |
500 SEK | 2022-09-01 20:52 |
400 SEK | 2022-08-23 22:03 |
350 SEK | 2022-08-24 06:10 |
300 SEK | Startpris |