Metall med fasetterade granater. Ett hänge 1800-tal och ett hänge med gömma, 1900-talets första hälft. Längd 5-6,5 cm.
Proveniens: Samlarhem, Helsingborg
1 300 SEK | 2022-09-06 18:03 |
1 200 SEK | 2022-09-06 17:45 |
1 000 SEK | 2022-08-24 15:09 |
900 SEK | 2022-08-24 06:11 |
600 SEK | 2022-08-23 15:31 |
300 SEK | Startpris |