42. PARTI CAMÉSMYCKEN

Guld, silver och metall med snäckcaméer. Örhängen delvis i guld, brosch i 14k guld, hänge i förgyllt silver stämplat 1938. 18/1900-tal. En camé oinfattad. ca 2,5-5 cm.
Proveniens: Samlarhem, Helsingborg

Varunr 236605

6 September 2022 18:14

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK 2 600 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

Utrop 1000 SEK

2 600 SEK2022-09-06 18:11
2 400 SEK2022-09-06 17:41
2 200 SEK2022-09-06 17:35
1 300 SEK2022-09-02 16:28
1 200 SEK2022-09-02 12:25
800 SEK2022-08-31 15:08
450 SEK2022-08-24 06:11
300 SEK Startpris

Onlineauktion 6 Sept. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!