Guld, silver och metall med snäckcaméer. Örhängen delvis i guld, brosch i 14k guld, hänge i förgyllt silver stämplat 1938. 18/1900-tal. En camé oinfattad. ca 2,5-5 cm.
Proveniens: Samlarhem, Helsingborg
2 600 SEK | 2022-09-06 18:11 |
2 400 SEK | 2022-09-06 17:41 |
2 200 SEK | 2022-09-06 17:35 |
1 300 SEK | 2022-09-02 16:28 |
1 200 SEK | 2022-09-02 12:25 |
800 SEK | 2022-08-31 15:08 |
450 SEK | 2022-08-24 06:11 |
300 SEK | Startpris |