Silver och emalj, en brosch i metall. I form av fjärilar, stämplade Martin Elmblad juvelerare, Stockholm 1955 och Norway sterling. En ostämplad. Bredd 4,5-6,5 cm. En brosch med lös del, obetydlig emaljnagg.
Proveniens: Samlarhem, Helsingborg
1 400 SEK | 2022-09-06 18:10 |
1 300 SEK | 2022-09-06 18:05 |
1 200 SEK | 2022-09-03 15:25 |
1 000 SEK | 2022-09-06 17:12 |
800 SEK | 2022-08-31 15:08 |
700 SEK | 2022-08-31 18:47 |
500 SEK | 2022-08-23 15:31 |
500 SEK | 2022-08-23 21:58 |
300 SEK | Startpris |