46. STÅLSMYCKEN, FYRA ST

Stål. Hänge, broscher och ett par örhängen. 1800-tal. Längd 4,5-9 cm. Senare krokar.
Obs! Tillägg: En brosch förstärkt/lagad.
Proveniens: Samlarhem, Helsingborg

Varunr 236015

6 September 2022 18:16

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 800 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 600 SEK

800 SEK2022-09-06 18:14
700 SEK2022-09-06 18:13
300 SEK2022-08-24 11:51
300 SEK Startpris

Onlineauktion 6 Sept. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!