Stål. Hänge, broscher och ett par örhängen. 1800-tal. Längd 4,5-9 cm. Senare krokar.
Obs! Tillägg: En brosch förstärkt/lagad.
Proveniens: Samlarhem, Helsingborg
800 SEK | 2022-09-06 18:14 |
700 SEK | 2022-09-06 18:13 |
300 SEK | 2022-08-24 11:51 |
300 SEK | Startpris |