Delvis förgyllt silver, i form av en blomsterkorg med zirkon, ametist, turmalin, akvamarin, syntetisk rubin mm. 1900-talets första hälft, Svensk importstämpel. Ca 3,5x4,5 cm. Smärre repor.
Proveniens: Samlarhem, Helsingborg
1 300 SEK | 2022-09-06 10:55 |
1 200 SEK | 2022-09-06 17:08 |
1 000 SEK | 2022-09-01 20:53 |
900 SEK | 2022-08-23 15:31 |
700 SEK | 2022-08-24 06:41 |
300 SEK | Startpris |