5. PARFYMFLAKONGER, TRE ST

Opakt glas bl.a. malakitglas. Höjd ca 6-14 cm. Obetydlig nagg. En gummituta saknas.
Proveniens: Samlarhem, Helsingborg

Varunr 236002

6 September 2022 18:02

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 450 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 600 SEK

450 SEK2022-09-06 17:55
400 SEK2022-09-06 06:53
350 SEK2022-09-02 12:23
300 SEK2022-08-24 17:45
300 SEK Startpris

Onlineauktion 6 Sept. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!