8. PARFYMFLAKONGER, FEM ST

Glas. En med förgylld dekor märkt CH Paris Deposé (spricka, anlupen), en i lysterglas märkt DeVilbiss, två märkta France och en Tjeckoslovakien. Höjd ca 11-18 cm. Gummitutor torkade, två saknas, en glaspropp med lagning, spricka, en snodd lös.
Proveniens: Samlarhem, Helsingborg

Varunr 236004

6 September 2022 18:05

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 1 000 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 1000 SEK

1 000 SEK2022-09-06 18:03
900 SEK2022-09-06 18:02
700 SEK2022-09-06 17:09
600 SEK2022-08-31 18:45
500 SEK2022-08-31 15:00
450 SEK2022-08-23 15:03
300 SEK Startpris

Onlineauktion 6 Sept. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!