Glas. En med förgylld dekor märkt CH Paris Deposé (spricka, anlupen), en i lysterglas märkt DeVilbiss, två märkta France och en Tjeckoslovakien. Höjd ca 11-18 cm. Gummitutor torkade, två saknas, en glaspropp med lagning, spricka, en snodd lös.
Proveniens: Samlarhem, Helsingborg
1 000 SEK | 2022-09-06 18:03 |
900 SEK | 2022-09-06 18:02 |
700 SEK | 2022-09-06 17:09 |
600 SEK | 2022-08-31 18:45 |
500 SEK | 2022-08-31 15:00 |
450 SEK | 2022-08-23 15:03 |
300 SEK | Startpris |