Serienr 697454 (tillverkad 1954). Med Ernst Leitz Wetzlar Summitar 5 cm, 1:2 optik. Beredskapsväska medföljer. Bruksslitage. Slutaren fungerande vid inskrivningstillfället, dock lämnas ej funktionsgarantier.
Proveniens: Fotograf Ingvar Nilsson.
2 800 SEK | 2022-09-05 16:41 |
2 600 SEK | 2022-09-19 10:36 |
2 200 SEK | 2022-09-19 10:29 |
1 500 SEK | 2022-09-15 14:13 |
1 000 SEK | 2022-09-14 13:14 |
400 SEK | Startpris |