Serienr 973113 (tillverkad 1959). Med Voigtländer Aspherical 15 mm, F4,5 samt Leitz Wetzlar Visoflex. Smärre bruksslitage. Slutaren fungerande vid inskrivningstillfället, dock lämnas ej funktionsgarantier.
Proveniens: Fotograf Ingvar Nilsson.
15 000 SEK | 2022-09-19 13:51 |
14 000 SEK | 2022-09-19 13:24 |
7 500 SEK | 2022-09-05 17:09 |
400 SEK | Startpris |