5 cm, 1:35 optik. Smärre bruksslitage. Slutaren fungerande vid inskrivningstillfället, dock lämnas ej funktionsgarantier.
Proveniens: Fotograf Ingvar Nilsson.
450 SEK | 2022-09-19 17:02 |
400 SEK | 2022-09-15 11:40 |
400 SEK | Startpris |