Mamiya 16 automatic och Yashica Atoron. Bredd 11 resp. 15 cm. Bruksmärken och smärre slitage. Slutaren fungerande vid inskrivningstillfället, dock lämnas ej funktionsgarantier.
Proveniens: Fotograf Ingvar Nilsson.
400 SEK | 2022-09-19 18:02 |
400 SEK | Startpris |