Fotografi, pigment print, signerad och numrerad 1/5 a tergo. Guatemalanskt flyktingbarn vid gränsen till Mexiko. Guatemala, 1996. Bilden framtagen senare. Dagmått 29x44, bladmått 30x45 cm. Pappret vågigt pga montering. Ramad utan glas.
400 SEK | 2022-09-06 13:29 |
400 SEK | Startpris |