1031. RAUL RASCHETTI

Fotografi, pigment print, signerad och numrerad 1/5 a tergo. Guatemalanskt flyktingbarn vid gränsen till Mexiko. Guatemala, 1996. Bilden framtagen senare. Dagmått 29x44, bladmått 30x45 cm. Pappret vågigt pga montering. Ramad utan glas.

Varunr 237306

19 September 2022 18:10

Utrop 1500-2000 SEK

400 SEK2022-09-06 13:29
400 SEK Startpris

Måla med ljus 19 Sept. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!