Fotografi, pigment print, signerad och numrerad 1/10 a tergo. "Lines of Nature"- Björkskog. Dagmått 29x44, bladmått 30x45 cm. Pappret något vågigt. Ramad utan glas.
400 SEK | 2022-09-06 13:29 |
400 SEK | Startpris |