Fotografi, pigment print, signerad och numrerad 1/5 a tergo. Sockerrörsarbetare. Kuba, 1993. Bilden framtagen senare. Dagmått 29x44, bladmått 30x45 cm. Pappret något vågigt pga montering. Ramad utan glas.
1 000 SEK | 2022-09-07 18:36 |
900 SEK | 2022-09-07 13:48 |
400 SEK | Startpris |