Fotografi, pigment print, signerad och numrerad 1/5 a tergo. Man i bar. Uruguay, 1990. Bilden framtagen senare. Dagmått 39x39, bladmått 40x40 cm. Boken "Uruguay-Bolivia. 500 år senare" med foto av Raul Raschetti m.fl. medföljer.
400 SEK | 2022-09-06 13:38 |
400 SEK | Startpris |