Fotografi, pigment print, signerad och numrerad 1/5 a tergo. Väntande señor. Uruguay, 1990. Bilden framtagen senare. Dagmått 39x39, bladmått 40x40 cm. Boken "Uruguay-Bolivia. 500 år senare" med foto av Raul Raschetti m.fl. medföljer.
700 SEK | 2022-09-07 13:48 |
600 SEK | 2022-09-09 19:17 |
400 SEK | Startpris |