Med Plaubel Anticromat 10cm, 1:2,9 optik. 1940/50-tal. Smärre bruksslitage och märken. Slutaren fungerande vid inskrivningstillfället, dock lämnas ej funktionsgaranti.
2 600 SEK | 2022-09-18 13:18 |
2 600 SEK | 2022-09-19 16:33 |
1 900 SEK | 2022-09-07 13:48 |
400 SEK | Startpris |