1042. PLAUBEL MAKINA III COMPUR, KAMERA

Med Plaubel Anticromat 10cm, 1:2,9 optik. 1940/50-tal. Smärre bruksslitage och märken. Slutaren fungerande vid inskrivningstillfället, dock lämnas ej funktionsgaranti.

Varunr 237411

19 September 2022 18:14

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 2 600 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 3000 SEK

2 600 SEK2022-09-18 13:18
2 600 SEK2022-09-19 16:33
1 900 SEK2022-09-07 13:48
400 SEK Startpris

Måla med ljus 19 Sept. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!