Marmor och förgylld mässing. Louis XVI-stil, 18/1900-tal. Höjd 45 cm. Repor, märken. Funktionsgaranti lämnas ej.
4 200 SEK | 2022-09-20 18:08 |
4 000 SEK | 2022-09-20 18:07 |
2 400 SEK | 2022-09-20 16:25 |
2 200 SEK | 2022-09-20 16:17 |
1 000 SEK | 2022-09-19 22:02 |
600 SEK | 2022-09-16 13:11 |
400 SEK | Startpris |