Porslin. Royal Copenhagen, helblond. 1/1076. Längd 19 cm. Andrasortering, bruksslitage, främst på glasyr, ett med nagg.
6 500 SEK | 2022-09-20 18:08 |
6 000 SEK | 2022-09-20 18:06 |
6 000 SEK | 2022-09-20 18:08 |
5 000 SEK | 2022-09-20 10:58 |
3 600 SEK | 2022-09-19 12:35 |
2 600 SEK | 2022-09-14 16:53 |
2 200 SEK | 2022-09-15 10:10 |
1 900 SEK | 2022-09-06 20:05 |
450 SEK | 2022-09-12 00:31 |
400 SEK | Startpris |