40. ROMERSK GLADIATOR

Brons. Romarriket ca 200 e.Kr. Höjd ca 6 cm. Smärre slitage och ärgning. Senare, sannolikt vid 1800-talets slut, monterad pås varvad och svärtad bas i trä, total höjd 10 cm.

Varunr 237377

20 September 2022 18:13

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 400 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK

Utrop 1500 SEK

400 SEK2022-09-20 15:22
400 SEK Startpris

Onlineauktion 20 Sept. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!