31. DIAMANTHÄNGE

Ostämplat röd- och vitguld, 18k med gammal- och rosenslipade diamanter, totalt ca 0,70 ct. Totalvikt ca 2,8 gram.
Proveniens: Samlarhem Helsingborg.

Varunr 237172

4 Oktober 2022 18:10

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 3 000 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 4000 SEK

3 000 SEK2022-09-30 17:17
2 800 SEK2022-09-20 16:59
2 000 SEK2022-09-23 12:39
1 200 SEK2022-09-21 19:39
300 SEK Startpris

Onlineauktion 4 Okt. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!