Ostämplat röd- och vitguld, 18k med gammal- och rosenslipade diamanter, totalt ca 0,70 ct. Totalvikt ca 2,8 gram.
Proveniens: Samlarhem Helsingborg.
3 000 SEK | 2022-09-30 17:17 |
2 800 SEK | 2022-09-20 16:59 |
2 000 SEK | 2022-09-23 12:39 |
1 200 SEK | 2022-09-21 19:39 |
300 SEK | Startpris |