Monogramcanvas med detaljer i läder och metall. Invändigt inredd för toalettartiklar. Märkt på handtag Louis Vuitton Paris, adresstag samt numrerad 1034772. 1900-talets senare del. Bredd ca 35,5 cm, djup ca 21 cm, höjd ca 26 cm. Nyckel saknas, låset defekt, ställvis slitage och smärre märken, patineringen på metallen med slitage.
11 000 SEK | 2022-10-04 20:43 |
10 000 SEK | 2022-10-17 14:33 |
7 000 SEK | 2022-10-17 13:56 |
6 000 SEK | 2022-10-06 19:56 |
3 400 SEK | 2022-10-05 23:57 |
3 000 SEK | 2022-10-05 21:23 |
400 SEK | Startpris |