Monogramcanvas samt python med guldfärgade beslag och förgyllda klackar. Invändigt fodrade med ljus mocka och läder med tryckt dekor. Märkta Gucci Made in Italy. Storlek 38. Dustbags samt kartong medföljer samt kvitto daterat 2018, inköpspris ca 10600 kr. Smärre slitage.
3 000 SEK | 2022-10-18 18:01 |
2 800 SEK | 2022-10-18 15:28 |
2 600 SEK | 2022-10-18 13:00 |
2 200 SEK | 2022-10-04 20:44 |
1 700 SEK | 2022-10-09 21:13 |
1 500 SEK | 2022-10-09 17:45 |
450 SEK | 2022-10-05 18:59 |
400 SEK | Startpris |