11. GUCCI, KLACKSKOR, ETT PAR

Monogramcanvas samt python med guldfärgade beslag och förgyllda klackar. Invändigt fodrade med ljus mocka och läder med tryckt dekor. Märkta Gucci Made in Italy. Storlek 38. Dustbags samt kartong medföljer samt kvitto daterat 2018, inköpspris ca 10600 kr. Smärre slitage.

Varunr 238553

18 Oktober 2022 18:04

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK 3 000 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

Utrop 3000 SEK

3 000 SEK2022-10-18 18:01
2 800 SEK2022-10-18 15:28
2 600 SEK2022-10-18 13:00
2 200 SEK2022-10-04 20:44
1 700 SEK2022-10-09 21:13
1 500 SEK2022-10-09 17:45
450 SEK2022-10-05 18:59
400 SEK Startpris

Onlineauktion 18 Okt. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!