Rutig canvas med bruna skinndetaljer. Märkt Burberry London. Insida med ett extra fack med dragkedja. Ca 28x25 cm. Bruksmärken och smärre slitage. Knapp med repor.
1 500 SEK | 2022-10-18 13:46 |
1 400 SEK | 2022-10-04 20:44 |
1 100 SEK | 2022-10-13 08:00 |
900 SEK | 2022-10-12 17:55 |
700 SEK | 2022-10-11 21:02 |
400 SEK | Startpris |