18. PIAGET, MANSCHETTKNAPPAR, ETT PAR

18k vitguld. Stämplade Piaget. Vikt ca 22,2 gram. Ca 16x16 mm. Smärre repor och märken.

Varunr 238525

18 Oktober 2022 18:06

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 9 000 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 8000-10000 SEK

9 000 SEK2022-10-18 16:31
8 500 SEK2022-10-15 22:17
8 000 SEK2022-10-05 16:32
8 000 SEK2022-10-05 19:09
6 500 SEK2022-10-04 20:44
3 200 SEK2022-10-05 15:36
1 000 SEK2022-10-05 15:14
450 SEK2022-10-05 08:16
400 SEK Startpris

Onlineauktion 18 Okt. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!