18k vitguld. Stämplade Piaget. Vikt ca 22,2 gram. Ca 16x16 mm. Smärre repor och märken.
9 000 SEK | 2022-10-18 16:31 |
8 500 SEK | 2022-10-15 22:17 |
8 000 SEK | 2022-10-05 16:32 |
8 000 SEK | 2022-10-05 19:09 |
6 500 SEK | 2022-10-04 20:44 |
3 200 SEK | 2022-10-05 15:36 |
1 000 SEK | 2022-10-05 15:14 |
450 SEK | 2022-10-05 08:16 |
400 SEK | Startpris |