Förgylld metall. Kedja med tre rader framtill, märkt Chanel 31 Rue Cambon Paris. Längd ca 100 cm. Förgyllningen med bortfall, något slitage, en medaljong lagad.
1 900 SEK | 2022-10-18 18:02 |
1 800 SEK | 2022-10-18 17:55 |
1 500 SEK | 2022-10-12 19:56 |
1 300 SEK | 2022-10-04 20:44 |
600 SEK | 2022-10-12 17:34 |
400 SEK | Startpris |