31. BULGARI, "B ZERO" RING

18k vitguld. Stämplad Bvlgari Made in Italy. Bulgari etui medföljer. Storleksmärkt 56, ca 18 mm. Vikt ca 11,1 gram. Bredd ca 11,5 mm. Repor och märken.

Varunr 237422

18 Oktober 2022 18:10

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 6 000 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

Utrop 8000 SEK

6 000 SEK2022-10-18 17:33
5 500 SEK2022-10-04 20:44
5 000 SEK2022-10-16 10:45
4 000 SEK2022-10-05 19:10
1 000 SEK2022-10-05 08:17
400 SEK Startpris

Onlineauktion 18 Okt. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!