18k vitguld. Stämplad Bvlgari Made in Italy. Bulgari etui medföljer. Storleksmärkt 56, ca 18 mm. Vikt ca 11,1 gram. Bredd ca 11,5 mm. Repor och märken.
6 000 SEK | 2022-10-18 17:33 |
5 500 SEK | 2022-10-04 20:44 |
5 000 SEK | 2022-10-16 10:45 |
4 000 SEK | 2022-10-05 19:10 |
1 000 SEK | 2022-10-05 08:17 |
400 SEK | Startpris |