36. CARTIER, "TRINITY" BÄGARE, FYRA ST

Silver med förgylld dekor. Stämplade Cartier Paris made in France. Cartier etuier medföljer. Vikt ca 96 gram. Höjd ca 4 cm. Förgyllningen med slitage, smärre repor och märken.

Varunr 238555

18 Oktober 2022 18:12

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK 4 200 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

Utrop 2000 SEK

4 200 SEK2022-10-18 17:37
4 000 SEK2022-10-18 17:35
2 200 SEK2022-10-18 15:16
1 900 SEK2022-10-12 16:57
1 500 SEK2022-10-04 20:44
1 000 SEK2022-10-05 14:41
600 SEK2022-10-05 10:58
450 SEK2022-10-05 08:18
400 SEK Startpris

Onlineauktion 18 Okt. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!