41. SKANDINAVISKT SIDEBOARD

Jakaranda. Modern design, 1960-tal. Höjd 82, bredd 220, djup 43 cm. Smärre repor och märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.

Varunr 238562

18 Oktober 2022 18:15

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 24 000 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 10000 SEK

24 000 SEK2022-10-18 18:13
22 000 SEK2022-10-18 18:08
7 500 SEK2022-10-04 20:44
4 800 SEK2022-10-17 13:56
4 400 SEK2022-10-14 08:36
3 600 SEK2022-10-13 14:01
2 600 SEK2022-10-12 19:16
1 500 SEK2022-10-10 22:08
900 SEK2022-10-07 18:22
400 SEK Startpris

Onlineauktion 18 Okt. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!