Jakaranda. Modern design, 1960-tal. Höjd 82, bredd 220, djup 43 cm. Smärre repor och märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
24 000 SEK | 2022-10-18 18:13 |
22 000 SEK | 2022-10-18 18:08 |
7 500 SEK | 2022-10-04 20:44 |
4 800 SEK | 2022-10-17 13:56 |
4 400 SEK | 2022-10-14 08:36 |
3 600 SEK | 2022-10-13 14:01 |
2 600 SEK | 2022-10-12 19:16 |
1 500 SEK | 2022-10-10 22:08 |
900 SEK | 2022-10-07 18:22 |
400 SEK | Startpris |